Pimapen Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

İzmir Pimapen  olarak biz, hem estetiğe hem de doğaya önem veriyoruz. Bu nedenle, PVC pencere ve kapılarınızın, panjyuvacıkrınızın, sinekliklerinizin uzun ömürlü olması için size bu sistemleri nasıl kullanmanız gerektiğini anlatıyoruz.
 
Öncelikle; bu kılavuz ile kapı ve pencerelerinizin değişik bileşenlerini size tanıtmak, kullanımına, bakımına ve onarımına ilişkin birkaç öneride bulunmak istiyoruz. Pencere ve kapılarınızın bütün özelliklerinden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için, bu kullanım kılavuzunu dikkatlice okumanızı ve referans olarak saklamanızı öneriyoruz. Kullanımdan kaynaklanabilecek problemlerden kaçınabilmeniz ve garanti haklarından yararlanabilmeniz için, bu kullanım kılavuzunda belirtilen hususlara mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir.
 
PVC pencere ve kapıların Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca tespit ve ilan edilen kullanım ömrü 10 yıldır.
 
PİMAPEN PVC Pencere Sistemleri, statik özelliklerini arttırmak amacıyla içlerine konulan galvanizli destek saclarıyla güçlendirilmiş PVC profillerden oluşmaktadır. Kasa-kanat-cam arasında sızdırmazlığı sağlayan özel contalar mevcuttur. Kanatların açılıp kapanması donanımlar (aksesuarlar) sayesinde olmaktadır. Doğramanızın kanadını açtığınızda iç çerçevede PİMAPEN yazısını ve kullanılan serinin adını görebilirsiniz.
 
İzmir Pimapen   olarak, pencere ve kapılarınızı problemsiz olarak uzun süre kullanabilmeniz için aşağıda belirtilen kullanım ve bakım kurallarına dikkat etmenizi rica ederiz.